Ditt Vel 4-13

Ditt Vel 4-13

Tiden er nå inne for et nytt Ditt Vel, d.v.s. Ditt Vel 4-13.  Den blir snart å finne i din postkasse, men du kan tjuvtitte her(Ditt Vel -4-13-endelig  ) dersom du er interessert.  Vi skriver som vanlig om en rekke ting som skjer i Sandvika og som vi mener kan være av interesse for våre medlemmer.

Det viktigste vi skriver om er en oppfølging av det vi varslet i Ditt Vel 3-13, nemlig at vi antar at nr. 4-13 er det siste nummer som Sandvika Vel vil fremstille og distribuere som har vært vanlig.  I denne utgaven skriver vi bl.a. følgende som er verdt å notere seg:

Det vi tenker er å legge ned Ditt Vel og heller fokusere på mer og oftere informasjon om vellet og dets virke her på hjemmesiden.

NB. Du kan da abonnere på nyheter fra hjemmesiden via epost. Gå til ABONNER PÅ NYHETER nederst til høyre på hjemmesiden!

Det betyr med andre ord at dersom du registrerer deg med din epostadresse vil du automatisk få tilsendt nye innlegg på hjemmesiden.

Vi  er spent på hvordan dette blir mottatt av våre medlemmer og vi hører gjerne ditt syn på saken.